PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH ŁAGÓW Sp. z o.o.

 

ul. Rynek 62, 26-025 Łagów

 

JESTEŚMY DLA WAS

Nowy dystrybutor wody wraz ze stacją filtracyjną w Gminnym Zespole Szkół w Łagowie

Z inicjatywy Burmistrza Pawła Marwickiego do Gminnego Zespołu Szkoły w Łagowie trafił dystrybutor wody wraz ze stacją filtracyjną.

Jest to pierwsze urządzenie tego rodzaju zasponsorowane przez Przedsiębiorstw Usług Komunalnych Łagów Sp. z o.o. i ustawione w jednej z naszych placówek oświatowych

Burmistrz oraz Prezes Spółki deklarują, że jeżeli urządzenie spełni oczekiwania „małych użytkowników" to pojawią się również takie urządzenia w innych szkołach na terenie naszej gminy. 

Jak zauważył Pan Dyrektor Zdzisław Zwoliński, woda w naszym wodociągu jest bardzo smaczna i zawiera dużą ilość minerałów dlatego można i trzeba ją pić. Uczniowie klas młodszych i dzieci z punktów przedszkolnych w GZSz w Łagowie mają już swoje źródełko czystej i chłodnej wody którą mogą pobierać  do swoich pojemników. W okresie lata, a także po zajęciach ruchowych woda ta pomoże zaspokoić pragnienie naszym pociechom. Takie działania są zbieżne z realizowaną w szkole polityką „Zero waste" która min. ogranicza używanie plastiku i promuje zdrowe nawyki.

Read 335 times Last modified on środa, 20 październik 2021 14:19

Kontakt:

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta 

(Kliknij tu i Zaloguj się)

 

Telefon Alarmowy 

Awarie Wod-Kan

530 385 453

 

Usługi 

606 926 889

Zamówienia Publiczne

Polub nas:

Telewizja Świętokrzyska