PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH ŁAGÓW Sp. z o.o.

 

ul. Rynek 62, 26-025 Łagów

 

JESTEŚMY DLA WAS

Budowa oświetlenia ulicznego przy drodze powiatowej 0338T Łagów-Sędek-Wola Wąkopna na odcinku 600 mb. Zamontowano 13 lamp (Bielowa).
czwartek, 30 czerwiec 2022 15:10

Budowa Chodnika Piotrów Gułaczów

Już nie długo mieszkańcy wsi Piotrów Gułaczów - Piotrów Podłazy będą mogli korzystać z nowego chodnika, który powstaje w ramach zadania inwestycyjnego Budowa Przebudowa Dróg Gminnych. Jest to już 3 etap budowy chodnika w tej miejscowości i ma on długość 110 mb.
Ruszyły prace budowlane przy Gminnym Zespole Szkół w Łagowie. Już po powrocie z wakacji uczniowie i nauczyciele Gminnego Zespołu Szkół w Łagowie będą mogli korzystać z nowego placu apelowego, który właśnie powstaje tuż przed budynkiem placówki.
czwartek, 30 czerwiec 2022 15:04

Remont drogi Złota Woda

W miejscowości Złota Woda remontowana jest droga wewnętrzna nr 43. Z pewnością ułatwi ona dojazd mieszkańcom do swoich posesji oraz pobliskich pól. Na wskazanym terenie zostały już wykonane pierwsze prace związane z budową drogi. Wycięte już zostały zakrzaczenia, usunięto nadmiar ziemi na powierzchni wytyczonej drogi. Wzdłuż drogi powstanie również rów, który będzie zbierał i odprowadzał wodę podczas opadów.
poniedziałek, 25 październik 2021 15:57

Wykonanie drogi wew. Nr 20 w msc. Małacentów

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych na zlecenie Burmistrza Miasta i Gminy Łagów rozpoczęło wykonanie drogi wew. Nr 20 w msc. Małacentów. W dniu dzisiejszym rozpoczęto wycinkę zakrzaczeń wraz z wywozem we wskazane miejsce przez inwestora. Następnie zostanie wykonana droga o dł. 161 m i szerokości 3,00 m.
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych na zlecenie Burmistrza Miasta i Gminy Łagów rozpoczęło przebudowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych w msc. Wola Łagowska - Duraczów, na odcinku o dł. 314 m. i szerokości 3,0 m. Trwają prace przy: korytowaniu i wyprofilowaniu podłoża z gruntu. Następnie zostanie wykonana droga z kruszywa o łącznej grubości 28 cm.
Z inicjatywy Burmistrza Pawła Marwickiego do Gminnego Zespołu Szkoły w Łagowie trafił dystrybutor wody wraz ze stacją filtracyjną. Jest to pierwsze urządzenie tego rodzaju zasponsorowane przez Przedsiębiorstw Usług Komunalnych Łagów Sp. z o.o. i ustawione w jednej z naszych placówek oświatowych Burmistrz oraz Prezes Spółki deklarują, że jeżeli urządzenie spełni oczekiwania „małych użytkowników" to pojawią się również takie urządzenia w innych szkołach na terenie naszej gminy. Jak zauważył Pan Dyrektor Zdzisław Zwoliński, woda w naszym wodociągu jest bardzo smaczna i zawiera dużą ilość minerałów dlatego można i trzeba ją pić. Uczniowie klas młodszych i dzieci z punktów przedszkolnych w GZSz…
Budowa placu zabaw wraz z zagospodarowaniem terenu przy świetlicy w Płuckach w ramach projektu pn.: "Utworzenie świetlicy środowiskowej wraz z filiami na terenach wiejskich Gminy Łagów". W ramach zadania zostało wykonane zabezpieczenie skarpy. W kolejnym etapie będzie robiony plac zabaw.
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Łagów Sp. z o.o. przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminny oraz Gminnym Zespołem Szkół w Łagowie wykonało boisko do piłki plażowej przy strefie rekreacji.
Wykonanie ogrodzenia z płyt betonowych na terenie świetlicy wiejskiej w msc. Nowy Staw
Czyszczenie rowu w msc. Wola Łagowska (obok targowicy)
piątek, 01 październik 2021 14:33

Mijanka przy drodze w msc. Złota Woda (Łazy)

Mijanka przy drodze w msc. Złota Woda (Łazy)
Wykonanie chodnika na Rynku w msc. Łagów
Wykonanie piłkochwytów na boisku w msc. Sędek
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Łagów Sp. z o.o. realizowało roboty budowlane przy uzbrojeniu działki nr 727 w Łagowie
poniedziałek, 05 lipiec 2021 20:28

Koszenie trawy na Jaskini Zbójeckiej

Koszenie trawy na Jaskini Zbójeckiej
Poszerzenie istniejącej drogi w msc. Złota Woda (Łazy)
poniedziałek, 05 lipiec 2021 20:26

Montaż przepustu w msc. Łagów ul. Źródłowa

Montaż przepustu w msc. Łagów ul. Źródłowa
Wykopanie rowu oraz montaż przepustu pod drogą wewnętrzną w msc. Sędek (Bielowa)
Strona 1 z 7

Kontakt:

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta 

(Kliknij tu i Zaloguj się)

 

Telefon Alarmowy 

Awarie Wod-Kan

530 385 453

 

Usługi 

606 926 889

Zamówienia Publiczne

Polub nas:

Telewizja Świętokrzyska