PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG KOMUNALNYCH ŁAGÓW Sp. z o.o.

ul. Rynek 62, 26-025 Łagów

JESTEŚMY DLA WAS

OFERTA PRACY dla Kierowcy ciągnika rolniczego!

OFERTA PRACY

Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Łagów Sp. z o.o., ul. Rynek 62, 26-025 Łagów

zatrudni pracownika na stanowisko:

Kierowca ciągnika rolniczego

Miejsce pracy: teren gminy Łagów (woj. świętokrzyskie)

Opis stanowiska:

  • obsługa ciągnika rolniczego wraz z osprzętem, tj. beczka asenizacyjna, zamiatarka, kosiarka itp.
  • terminowa i sumienna realizacja powierzonych zadań,
  • wykonywanie innych zleconych prac,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • bieżąca obsługa pojazdu,
  • drobne prace remontowe,
  • zimowe utrzymanie dróg.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B+E lub kat. T
  • mile widziane prawo jazdy kat. C (kierowanie samochodem ciężarowym do 3,5 t. i pow. 3,5 t. -zastępstwo pracownika w czasie jego nieobecności),
  • dyspozycyjność, zaangażowanie oraz chęć do pracy,
  • preferowani mieszkańcy gminy Łagów (woj. świętokrzyskie).

Oferujmy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (pierwsza umowa na trzymiesięczny okres próbny),
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w stabilnej firmie.

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz na poczet przyszłych rekrutacji (zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r., poz. 922.)

Read 1103 times Last modified on środa, 04 sierpień 2021 11:15

Kontakt:

Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta

(Kliknij tu i Zaloguj się)

Telefon Alarmowy

Awarie Wod-Kan

530 385 453

Usługi

606 926 889

Zamówienia Publiczne

Polub nas:

Telewizja Świętokrzyska